Отлично представяне в общинския кръг на конкурса-„С очите си видях бедата“.

 Отлично представяне в общинския  кръг на конкурса-„С очите си видях бедата“.

Отлично представяне в общинския кръг на конкурса-„С очите си видях бедата“.

Учениците от ОУ „Христо Смирненски“,
с. Фотиново участваха в общинския кръг на конкурса „С очите си видях бедата“, организиран от община Кирково. Те се представиха отлично и показаха своите умения и творчество. За участието си получиха награди от кмета на общината. Всички бяха щастливи и горди с постиженията си.