Отлично представяне в общинския кръг на конкурса-„С очите си видях бедата“.
Учениците от ОУ „Христо Смирненски“,
с. Фотиново участваха в общинския кръг на конкурса „С очите си видях бедата“, организиран от община Кирково. Те се представиха отлично и показаха своите умения и творчество. За участието си получиха награди от кмета на общината. Всички бяха щастливи и горди с постиженията си.